Dėmesio! Salonas persikėlė į Laisvės pr. 82, Vilnius.

Atsisiųsti katalogus su kainomis galite čia:


1. FASADO elementų katalogas Dr.Thomas.
Profiliai dr.Thomas pagaminti iš didelio tankio polistirolo EPS100. Polistirolo pagrindas yra tinkuojamas, armuojamas, formuojamas paviršius. Profiliai gruntuoti ir paruošti montavimui. Kataloge pateiktos šiuo metu galiojančios dekoro elemenrų kainos su PVM. 


2. FASADO elementai "KOSBUD".
Lauko apdailos profiliai ir elementai su kietu padengimu. Elementai dengiami vokiecių gamybos epoksidinių dervų, kvarcinio smėlio ir stiklo pluošto mišiniu. Pagrindas - polistirolas EPS 150. Profiliai paruošti montavimui. Elementų ilgis siekia net 3 metrus!  


3. "Classic line" INTERJERO elementai su kainomis.
Interjero dekoratyvinės detalės "Classic Line" pagamintos iš poliuretano - tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai - 2,44 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos su PVM. 


4. "Evroplast" INTERJERO dekorų katalogas 
"Europlasto" kainos čia >.

Dekorai iš didelio tankio poliuretano katalogas. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą.

 


5. ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ KATALOGAS su kainomis.(37MB)
Kainų lentelės nuoroda čia >.

Siūlome platų gipso gaminių asortimentą, kurio pagalba galima sukurti elegantišką ir estetišką interjerą. Lubų karnizai, rozetės, židinių apdaila, kolonos, piliastrai, ir jų elementai – visa tai sukurta rankomis iš natūralių medžiagų. Užsakymai vykdomi per mėnesį. Pristatome visoje Lietuvoje.


6. SPALVOTI NATŪRALAUS GIPSO DIRBINIAI su kainomis *.pdf (35MB)
Galime pasiūlyti platų asortimentą dažytų gipso profilių, rozečių, bareljefų bei kitų lipdinių. "Jagarovai" - puikia reputacija pasižymintis Italų gamintojas.


7. VEIDRODŽIAI su veidridiniais ir stikliniais rėmas, su kristalais  *.PDF
"Euro-Home" modernaus dizaino pakabinami ir pastatomi veidrodžiai, dekoratyviniai, sendinto stiklo veidrodžiai, veidrodinės dekoracijos, veidrodžiai su veidrodiniais ir spalvoto stiklo rėmais.
Prekes atvežame pagal užsakymą. 

 


8. VEIDRODŽIAI, konsoliės ir staliukai su dažytais  arba auksuotais rėmais *.PDF
"Euro-Home" Klasikiniai, modernūs, dekoratyviniai, sendinti veidrodžiai,  konsolės. Didelis spalvų ir išmatavimų pasirinkimas. 
Prekes atvežame pagal užsakymą. 

 


9. VEIDRODINIAI BALDAI, baldai iš nerūdijančio plieno *.PDF
Pastaruoju metu vis populiarėja baldai su veidrodiniais blizgiais paviršiais. Kataloge rasite įspūdingo grožio šiuolaikinio dizaino komodas, naktinius, kavos staliukus, konsoles, valgomuosius stalus. 
Prekes atvežame pagal užsakymą. 

 


10. VEIDRODŽIŲ su APŠVIETIMU KAINOS*.PDF
Vidirodžai su apšvetuimu yra gaminami pagal kliento užsakymą per 4 savaites. Juos galima komplektuoti pagal jūsų pageidavimus.

 


11. Veidrodinės ir stiklinės plytelės.
Plytelės gaminamos pagal jūsų matmenis. Kainos skaičiuojamos individualiai. Kai kurie variantai yra paskelbti pdf kainyne:

12. LAIKRODŽIAI su veidrodiniais rėmais ir kristalais.
Pakabinami sieniniai ir pastatomi staliniai laikrodžiai su moderniais rėmais iš veidrodžio ir stiklo.


KITI KATALOGAI:

13. "Classic Line" veidrodžiai.
14. BALDŲ dekorai iš MEDŽIO MASĖS.
15. Baldų dekoras iš POLIURETANO.
16. LAUKO DEKORŲ KATALOGAS.