pdf kainynai

Langų ir durų apvadai        

UAB KUBĖ - fasado dekoratyvinių detalių "PerfectSTYR" gamintojo prekybos atstovas Lietuvoje.
Apvadai, palanginiai profiliai, karnizai, kolonos ir kiti elementai gaminami pagal užsakymą ir pristatomi tiesiai į kliento objektą visoje Lietuvoje. Prekes taip pat eksportuojame į kaimynines šalis. Mūsų įmonės parduodami dekoratyviniai fasado lipdiniai atitinka technologinius reikalavimus išlaikant praeitų amžių architektūrinius stilius.


Jau daugiau kaip dešimtmetį pastebimas žmonių susidomėjimas dekoratyviniais architektūros elementais individualioje statyboje. Patenkindami mūsų klientų lūkesčius, pateikiame platų dekoratyvinių fasadinių profilinių elementų asortimentą - daugybę profilių formų, atspindinčių įvairių epochų stilius...

Namo eksterjeras – tai jūsų vizitinė kortelė. Fasadas turi būti dekoruojamas pasitarus su specialistais – dizaineriais ir architektais, arba su mūsų konsultantais. Fasadų dekoravimo idėjų galite rasti pas mus tinklapyje atliktų darbų galerijoje arba Facebook puslapyje. Fasado dekoro elementų katalogą ir kainas galite atsisiųsti ČIA >> PDF formatu.

Jūs galite išsirinkti jums tinkančius dekoratyvinius fasado elementus iš PDF kataloge pateiktų standartinių formų (langų bei durų apvadai, palanginiai profiliai, karnizai, piliastrai, konsolės, kolonų elementai, dekoratyvinės plokštės, rustai, spynos...), arba užsakyti dekoratyvinį profilį, detalę pagal savo individualų projektą. 


Dažniausiai užsakymą įvykdome per 3-5 savaites.  Rudenį, kai gamybos apimtis didėja, susidaro papildoma eilutė - tai kiek prailgina gamybos terminą. Jei planuojate pagražinti savo namą rekomenduojama nelaukti darbų pradžios o pasirūpinti iš anksto.

Lietuvos rinkoje pristatomi architektūriniai dekoratyviniai elementai užsitikrino tiek individualių klientų, architektų, tiek rangovų pasitikėjimą ir gerą vardą. Pagrindinis dėmesys kreipiamas į aukščiausią produktų kokybę ir užsakymų įvykdymą laiku. Užtikrintą ir stabilią vietą rinkoje pasiekėme aukštos kvalifikacijos gamybos darbuotojų dėka.


Mūsų parduodami dekoratyviniai fasado elementai pasižymi tvirtumu ir lengvumu. Paprastai montuojami ant skirtingų tipų fasadų nepriklausomai nuo pastato apšiltinimo sprendimų. Dekoratyviniai fasado elementai - puikus būdas paryškinti savo namo individualumą.


Fasadiniai profiliai iš kieto EPS naudonami kaip individualioje taip ir visuomeninėje statyboje. Dekoro elementai fasadui - puikus sprendimas norint dekoruoti jūsų individualaus namo fasadą, pariškinti jį, suteikti klasikinio namo bruožų. Klasikinio fasado formavimas naudojant mūsų siūlomą produktą yra paprastas ir prieinamas kiekvienam. Gaminius pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.

Fasado dekorų katalogas PDF formatu >>