pdf kainynai

 

Kolonos - fasado dekoravimo elementas.

Kolona architektūroje vadinamas konstrukcinis elementas, jungiantis statinio pagrindą ir virš jos esančias dalis. Kolona yra vertikaliai stovintis stulpas, dažniausiai cilindro formos. Dažnai naudojamas paremti arkas. Dekoratyvinės kolonos atlieka tik estetinę funkciją.


Langų ir durų apvadai        

Standartinius, kataloginius modelis rasite atsiuntus PDF kainyną katalogų skyriuje >>

1-bz1-kolonos-kapitelis-baze-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 1-bz4-kolonos-baze-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 1-bz5-kolonos-kapitelis-baze-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-os01-kolonos-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-os02-kolonos-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 3-bz5-kolonos-baze-fasado-dekoravimo-apdaila-kolona-is-polistirolo.jpg 3-bz6-kolonos-baze-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 4-1-vizualizacija-kolonos-kapitelis.jpg 4-2-vizualizacija-kolona-kapitelis-stebas-baze.jpg 4-3-vizualizacija-kolona-baze-kaneliuros-stiebas-baze.jpg

Dekoracijos klasikiniam fasadui - KOLONOS, KOLONŲ ELEMENTAI ir kita fasado apdaila. Turime pardavime ne tik kolonas bet ir jų elementus - bazė (apatinė dalis) ir kapitelis (viršutinė dalis). Kolonas bei jų detales galime pagaminti ir pagal Jūsų individualų užsakymą. Visos dekoratyvinės detalės gruntuotos ir pilnai paruoštos montavimui. Dekoratyvinės kolonos gali apgaubti (paslėpti) nešančias konstrukcijas - vidinis diametras derinamas individualiai su kiekvienu užsakovu. Taip pat kolonos gali būti pilnavidurės. 

Gaminius pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.


Žymės: Namo dekoracijos, sienų meninis dekoravimas, namo dekoras, namų dekoracijos, pastato dekoravimas, pastato fasado dekoracijos, pastatų dekoras, fasadų dekorai, fasadui, ant fasado, fasado dekorai, eksterjero dekoras, fasado apdaila iš polistirolo, sienų dekoras. Poliuretano lauko apdaila.

 

Fasado dekoravimo profilių katalogas >>

<< Atgal į fasado dekoravimo elementus.