Palanginiai dekoratyviniai elementai dažniausiai naudojami lango apatinėje dalyje. Palanginio profilio skerspjūvio plotas didesnis už apvadus, bet mažesni už karnizus. Siūlome keliasdešimt standartinių apvadų formų. Profilius gaminame ir pagal Jūsų pateiktus brėžinius.


Langų ir durų apvadai        

Standartinius, kataloginius modelis rasite atsiuntus PDF kainyną katalogų skyriuje >>

palanges-p01.jpg palanges-p02.jpg palanges-p03.jpg palanges-p04.jpg palanges-p05.jpg palanges-p05a.jpg palanges-p06.jpg palanges-p07.jpg palanges-p07a.jpg palanges-p08.jpg palanges-p08a.jpg palanges-p11.jpg palanges-p11a.jpg palanges-p11b.jpg palanges-p12.jpg palanges-p12a.jpg palanges-p13.jpg palanges-p13a.jpg palanges-p14.jpg palanges-p15.jpg palanges-p16.jpg palanges-p17.jpg palanges-p19.jpg

Dekoravimo profiliai gruntuoti ir pilnai paruošti montavimui ant namo fasado. Gaminius pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.

Palangė parenkama 20-40% storesnė už apvadą. Kartais kartu su palangėmis naudojamos konsolės - dekoratyvinis palangės palaikantis elementas. Palanginiai profiliai taip pat gali būti naudojami kaip fasadiniai karnizai 

Žymės: Namo dekoracijos, namo dekoras, namų dekoravimas, namų dekoracijos, pastato dekoravimas, pastato dekoracijos, pastato dekoras, fasado dekoras, fasadui, ant fasado, eksterjero apdaila, fasadų apdailos detalės iš polistirolo.

 

Fasado dekoravimo profilių katalogas >>

<< Atgal į fasado dekoravimo elementus.