pdf kainynai

3D panelės ir poliuretano ir kieto polimero:
Kilmės šaliys: Lenkija, Belgija, Kinija, Baltarusija.

Pas mus rasite Mardom, Gaudi, NMC, Classic Line gamintojų 3d plokštes. Plokščių ilgiai svyruoja priklausomai nuo gamintojo. Galimi tašelių imitacijos panelių ilgiai 2m, 2,7m, 2,8m, 3m.


Classic Line Decor" interjero dekorų kolekcija:
Kilmės šalis: Kinija.

   Sienų  juostos      

Poliuretaniniai lipdiniai yra labai patvarūs. Poliuretanas - tai nėra polistirolas, tai lengva medžio kietumo porėta medžiaga, kurios paviršius padengtas baltos spalvos gruntu ir paruoštas dažymui. Poliuretano dekoratyviniai elementai – tai pagal šiuolaikines technologijas pagaminti elementai skirti sienų apdailai, atkartojantys šimtmečiais naudojamus interjero apdailoje gipso liejinius. Poliuretanas - neturi toksinių medžiagų, sudėtyje nėra kenksmingų skiediklių. Atitinka CFC, RoHS ir HCFC.


"Evloplast" interjero dekoro kolekcija:
Kilmės šalis: Baltarusija.

         

Poliuretano elementai yra atsparūs drėgmei, galima naudoti ne tik kambariuose bet ir voniose. Dekoratyvinių profilių paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu balto grunto sluoksniu. Esant temperatūros pokyčiams netrūkinėja ir neskilinėja. Dekoratyvinės juostos ir elementai yra labai lengvi bet tuo pačiu metu ir gana kieti. Elementai taip pat pasižymi tamprumu ir elastiškumu. Evroplast grindjuostės gaminamos iš dar kietesnės medžiagos - duropolimero.


Itališko gipso "Jagorovai" lipdinių kolekcija:
Kilmės šalis: Italija.

   Sienų  juostos  

Gipsas - natūrali ir stabili medžiaga nuo senovės laikų naudojama interjerų sienų papuošimams. Liejinius gamina turinti gylias liejybos tradicijas Italijos įmonė "JagoRovai". Labai didelis gipso lipdinių, lubų bei sienų ornamentų, sienos juostų, karnizų, bareljefų, kolonų (kolonų detalės) ir kitų elementų pasirinkimas. Labai populiari ir praktiška – gipso dekoratyvinė židinių apdaila. Gipsas nebijo aukštų temperatūrų, todėl ši medžiaga tinkama židinio apdailoms formuoti.


Ažūrinės pertvaros, 3D mdf frezuotos plokštės:
Kilmės šalis: Lietuva.

Dekoratyvinių pertvarų pagalba sukursite unikalų interejero akcentą. Visos ažūrinės pertvaros gaminamos individualiai iš MDF plokštės.


  • Dauguma poliuretano profilių ir elementų tokių kaip grindjuostės, karnizai, sienų juostos, rozetės turime sandėlyje Vilniuje.
  • Užsakomieji poliuretano profiliai ir detaliės atkeliauja per 3-5 savaites.  
  • Pateikus užsakymą, jį sukomplektuosime 1 paros bėgyje (išskyrus užsakomuosius profilius).
  • Ekspozicijoje Vilniuje turime visų poliuretano profilių pavyzdžius. 
  • Natūralaus GIPSO elementus atvežame per 3-4 savaites.
  • Atsiimti galėsite iš salono arba sandėlio Vilniuje.
  • Palaikomi sandėlyje modeliai pristatomi per 1-2 darbo dienas, pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.
  • Taikome nuolaidas priklausomai nuo užsakymo dydžio.

Domina veidrodinės sienlės? Gaminame individualaus dizaino veidrodines plyteles iš skaidraus, tonuoto bei antikinio veidrodžio.
Detaliau apie veirodines plyteles >>>

Atsiųskite interjero detalių katalogus PDF formatu >>

Interjero dekoravimas dekoratyviniais elementais - vienas iš geriausių būdų atnaujinti savo bustą. Klasika niekada neišeina iš mados, tai kas yra gražu - yra madinga. Mielai kviečiame apsilankyti mūsų salone Laisvės pr. 82 Vilniuje ir įsitikinti mūsų siūlomos produkcijos grožiu ir kokybe. Telefonas pasiteiravimui +37061270035. Užsakymai priimami ir elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..