pdf kainynai

<< Atgal į interjero dekoravimo kategoriją

Interjero lipdinių iš poliuretano montavimui Jums gali prireikti šių įrankių:
Peilis; Pieštukas; Ruletė; Reguliuojamas kampainis; Glaistyklė (špatelis); Mentelė (maža); Hermetiko pistoletas; Plaktukas; Švitrinis popierius; Gulsčiukas; Kempinė; Pjūklas su fiksuotu arba reguliuojamu kampų pripjovimo pagrindu.


01-peiliukas.jpg 02-piestukas.jpg 03-rulete.jpg 04-kampainis.jpg 05-spatelis.jpg 06-mentele.jpg 07-pistoletas.jpg 08-plaktukas.jpg 09-svitrinis-popierius.jpg 10gulsciukas.jpg 11kempine.jpg 12pjuklas-pjau.jpg 13profil-kamp-33.jpg

DEKORŲ IŠ POLIURETANO MONTAVIMO EIGA:

1. Pridėkite karnizą prie lubų ir sienos sudūrimo taip kad jo šonai gerai priglustų prie sienos ir lubų paviršiaus.

2. Pieštuku atžymėkite vietą ant karnizo apatinės dalies ties jo sudūrimu su išoriniu sienos kampu. Sudūrinėjant vidinį kampą, jo žymėti nereikia, jis atitinka profilio kraštui.

3.  Prabraukite pieštuku ties pjovimo linija – tai padės susiorientuoti ir nesusipainioti pjaustant profilį. Taip pat plonomis linijomis gali būti atžymėta profilio vieta ant sienos ir lubų – jos padės grąžinti profilį atgal po pripjovimo. Jungiant vidinį kampą, pasielkite analogiškai.

4. Padėkite ant staklių taip kad profilio šonai gerai priglustų prie „sienos“ ir „lubų“ paviršiaus. Tarkim jei profilis turi išmatavimus 9cm x 6cm, tai ir jo padėtis ant staklių turi turi išlaikyti tuos pačius parametrus. Svarbu nesupainioti kuri ir kraštinių liečiasi prie lubų, kuri prie sienos, kitaip Jūs rizikuojate nupjauti ne tuo kampu kuriuo tikėjotės.

5. Įsitikinę kad paruoštas karnizo profilis tinka į jam numatytą montavimo vietą, sutepkite jo ilgąsias kraštines montažiniais klijais, o sudūrimo vietas – poliuretaniniais klijais siūlėms.

6. Pridėkite pripjautą poliuretaninį profilį prie sienos išlaikant jo parametrus – Jums padės ant sienos ir lubų paliktos žymės.

7. Stipriai prispauskite juostą taip kad klijų perteklius būtų išstumtas iš po karnizo (ar kito elemento) profilio. Jei siena turi nelygumų, nebandykite iškreivinti profilų pagal sieną. Geriau jei tarpas tarp profilio ir paviržiaus būtų užpildytas montažiniais klijais.

8. Klijų perteklių ties sudūrimais su lubomis ir siena nuimkite su glaistykle (ne su pirštu). 

9.  Išvalykite dekoro paviršių nuo dulkių ir klijų likučių su šlape keminele.

10. Klijų perteklių ant sujungimo tarp profilių nuimkite su maža mentele (ne su pirštu), o profilio paviršių prie sujungimo nuvalykite su acetonu ir palikite 2 valandoms.

11. Po 2 valandų sujungimo vietą užpildykite poliuritaniniais klijais skirtais siūlių sandarinimui. Klijų perteklių ant profilių sujungimo nuimkite su maža mentele (ne su pirštu). Profilio paviršių prie sudūrimo dar sykį nuvalykite su acetonu.

12. Užglaistikite visus sudūrimus tarp dekorų elastingu glaistu atkartodami visus profilio detales (jei lipdinio profilis su raštu / ornamentu).

13. Po glaisto išdžiovimo interjero lipdinių sudūrimus reikia praeiti  smulkiu švitriniu popieriumi, nuvalyti ir nuriebalinti.

14. Paviršius paruoštas dažymui. Dažyti reikia interjerui skirtais, skiediklio sudėtyje neturinčiais dažais 2-3 kartus.

Dekoratyvinių elementų montavimas yra nesudetinga , bet labai atsakinga procedūra. Šis darbas reikalauja kruopštumo ir atsakingumo. Tvarkingai atlikto darbo rezultatas - traukiantis akį išskirtinis interjeras. Jei turite klausimų, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite +370 61270035.

<< Atgal į interjero dekoravimo kategoriją