pdf kainynai

<< Visas interjero dekoro asortimentas

Židinių apdailos iš poliuretano "Evroplast /Gaudi" >>
Kiti Gipso lipdiniai "Jagorovai" >>

Židinių apdaila iš natūralaus gipso. Gipsas nebijo karščio todėl tai puiki medžiaga židiniams dekoruoti. Apdailas galite pasirinkti iš klasikinių 7 standartinių variantų: tarp jų ir puošni baroko stiliaus apdaila (brc-651) bei minimalistinė kuklaus dizaino apdaila (brc-656). Prekės užsakomosios. Neradus tinkamos sau apdailos iš gipso, Jus galite ją suformuoti iš atskirų gipso elementų tokių kaip karnizai, juostos, piliastrai, konsolės... Užklausas galite siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Aktualias kainas galite rasti PDF gipso lipdinių kainyne.

   Sienų  juostos  

brc-651c-zidiniai.jpg brc-652c-zidiniai.jpg brc-653c-zidiniai.jpg brc-654c-zidiniai.jpg brc-655c-zidiniai.jpg brc-656c-zidiniai.jpg brc-657c-zidiniai.jpg

"JagoRovai" gamintojo istorija prasidėjo jau daugiau nei prieš 50 metų. Gipso dirbiniuose panaudotas stiklo pluošto armavimas. Tai sutvirtina liejinius ir palengvina jų transportavimą bei montavimą. Gipso dekoracijų klasikiniui interjerui liejyba vyksta vadovaujantis Italijos meistrų skoniu ir tradicijomis.

Gipso lipdinių gamyba vyksta Italijoje. Mes priimame užsakymus ir pristatome gaminius į visus Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevežys, Šiauliai, Utena, Marijampolė, Alytus, Kėdainiai ir t.t. Gipso dirbinius galima užsakyti online. Jau po 3-jų savaičių gaminius galite atsiimti iš sandėlio Vilniuje arba užsakyti pristatymą tiesiai į namus. 

 

<< Atgal į GIPSO lipdinių kategoriją.

Visi interjero elementų gamintojai >> 

Gipso katalogas PDF formatu >>